GRANITE Slovakia

O nás

Zopár slov

O spoločnosti

Naša spoločnosť je ambiciózny, dynamicky sa rozvíjajúci podnik, ktorý spája nového ducha s rešpektom k tradíciám. Na trhu pôsobíme už viac 30 rokov. Popri výstave žulových dosiek v roku 2020 sme v súlade s rastúcimi potrebami otvorili výstavu technického kameňa, aby sme svojim budúcim zákazníkom poskytli čo najlepšie a profesionálne služby v príjemnom prostredí.

S čím sa vlastne zaoberá

Zaoberáme sa žulovými a technickými kameňmi na interiérové kamenárske práce, ako:

GRANITE Slovakia

Skúsenosti nadovšetko

Okrem najmodernejších automatických CNC strojov naši odborníci s dlhoročnými skúsenoťami v našej prevádzke zaoberajú aj tradičnými technikami a ručným spracovaním, takže je možné realizovať rôzne nápady.

Dobrá hodnota za peniaze a harmónia vysokej kvality sú pre nás dôležité. Pracujeme po celej krajine, bezplatným prieskumom na mieste snažíme sa Vám vyjsť v ústrety v krátkych termínoch.

Mimo otváracích hodín môžete vo vopred dohodnutom termíne navštíviť našu prevádzku. Prípadne Vám vzorky farieb materiálu na požiadanie dovezieme domov. Poradenstvom pri zariaďovaní interiéru Vám pomôžeme vybrať najvhodnejší materiál a farebný odtieň k štýlu miestnosti. Naši flexibilní a ústretoví kolegovia Vám radi pomôžu buď osobne, telefonicky, alebo e-mailom. Navštívte, alebo kontaktujte nás s dôverou!